Güncelleme Pubg Mobile İçin Popüler Miramar Haritası Yenilendi

CLAY

Takım Lideri
Team Oyun360
Mesajlar
14
Tepki puanı
8
Puanları
1,052
PUBG Mobile İçin Popüler Miramar Haritası Yenilendi

Pubg olağanüstü grafikleri ve karakterleri sayesinde akıcı bir savaş oyununu keyifli halde oyuncuya sunuyor. Oyun içerisinde sesli sohbet ve sosyal iletişim sağlanan Pubh oyunu ekiple birlikte oynanıyor. Klasik Erangel haritası tüm oyuncuların vazgeçilmezi olsa da oyuncular sürekli aynı modda oynamaktan sıkılıyor.

Havanın aynı olması, değişik ekipmanlar olmaması, içerikleri ve Erangel haritasındaki yerlerin artık ezberlenmesi oyunun heyecanını azaltıyor. Erangel tüm oyuncular için klasik bir mod olduğu için yeni başlayan oyuncular kadar bir aksiyona sebebiyet vermiyor. Erangel'de yer alan evler, arabalar ve silahlar olağanüstü bir oyun performansı sergilemek için oyunculara yeterli gelmiyor.

Haritanın Yenilenmesiyle Oyuna Rağbet Arttı

Haritada bulunan yerlerin klasik olması oyundaki oyuncular için bir avantaj sağlamayarak aksine keyifsiz bir hal alabiliyor. Oyunun haritalarında yer alan Miramar adlı harita gerek içeriği ile gerekse grafikleri ile harika bir görsel şöleni yaşatıyor. Miramar Erangel haritasına göre daha farklı yerlere sahiptir. Miramardaki evlerin görselliği daha parlak olarak oyuncuya odak noktası sağlıyor. Oyunda yeni heyecan arayanlar için oyun içeriğinin güncellenmesini tüm oyuncular beklerken Miramarın yenilenmesi oyuncuları sevindirmiştir.

Beklentilerin Üstünde Bir Deneyim

Erangel'de çok verimli bir oyun oynanmadığı için diğer haritalarda beklentiler oldukça yüksektir. Yenilenen Miramar haritasında P90 silahı eklenmiş olup, otomat ekipmanlar yenilenmiştir. Oyunun görselliği arttırılmış, silahları kullanan oyuncu performansına öncelik verilmiştir. Miramar haritasının yenilenmesi ile birlikte olası kaynaklar da güncellenmiş ve daha fazla yer kaplamasına sebep olmuştur. Miramar'ın Erangel haritasından sıkılanlar için doğurduğu yeni özellikler ile oyuncular daha aksiyon dolu savaşa hazır hale geliyorlar.

Aksiyon Dolu Yeni Heyecanlar

Miramar yenilenen içeriği ile daha zengin bir tasarıma sahip olmuş, evlerin ve yolların tasarımı yenilenmiştir. Kum fırtınası, harabeler ve taş yığınları oyunun içerisinde dikkatleri üzerine çekiyor. Miramar'da yer alan Altın Mirado yenilenmiştir. Grafiklerin daha üst düzeye taşınması oyunun görselliğini zenginleştirmiştir. Yenilenen bir diğer özellikle oyuncular ağrı kesici ve içeceklerini otomat üzerinde alabilecekler. Güncellenen Miramar haritası Pubg oyuncuları için yeterli beklentiyi karşılamıştır. Miramar'ın zengin içeriği oyuncularının daha keyifli bir oyun yaşamasını sağlıyor.

PUBG-Mobile.jpg