Rehber Gta 5 Oyun Hileleri

CLAY

Takım Lideri
Team Oyun360
Mesajlar
14
Tepki puanı
8
Puanları
1,052

GTA V Serisinin Oyun Hileleri​

GTA V oyununu oynarken çeşitli hileler yaparak oyununuza daha da fazla heyecan katılmasını sağlayabilirsiniz. Silah, mevsim, ağır çekim, aranma seviyesi, paraşüt, zıplama, can dolumu gibi çeşitli konularda hileler mevcuttur. Cathme yazarak karakterin hızlı bir şekilde koşmasını sağlayabilir, painkiller yazarak karakterin ölümsüz olmasını sağlayabilirsiniz. Makeıtraın ile mevsimin değişimi sağlanır. Slowmo yavaş çekimde hareket edilmesini sağlayabilirsiniz.

Aranma Seviyeniz Nasıl Değiştirilir?​

Görüntüde ise kaymalar meydana gelecektir. Floater yazdığınız zaman yerçekimi etkisi azalmış olacaktır. Powerup ile yetenek sayacının doldurulması sağlanır. Fugıtıve ile aranma seviyeniz artırılmış olur. Skyfall yazarak gökyüzünden aşağı doğru süzülme gerçekleşir. Snowday ile etrafta bulunan araçlar kaymaya başlar. Lawyerup yazdığınız zaman aranma seviyeniz düşürülmüş olur.

Hoptoıt ile çok yüksek bir şekilde zıplama sağlanır. Deadeye yazdığınız zaman ağır çekim halinde nişan alabilirsiniz. Jrtalent yazarak oyunun yönetmeni olabilirsiniz. LIQUOR yazdığınız zaman karakteriniz sarhoş olup sendelemeye başlayacaktır.

Bisiklet, Araba, Uçak ve Motor Hileleri​

Barnstorm yazarak StuPCJ-600 Motorunu elde edebilirsiniz. Buzoff yazdığınız takdirde Buzzard Saldırı Helikopteri elde edebilirsiniz. Offroad ile Sanchez Motoru elde edilmiş olur. Comet yazarak Comet arabası elde edebilirsiniz. Flyspray yazarak Duster uçağı elde edebilirsiniz. Bandıt bmx bisikleti elde etmeniz sağlanır.

gta-5-bisiklet-araba-ucak-motor-hilesi.jpg