Mod Gta 5 Otospor Yarış Mod Scripti Ars İndir - Güncel 2021

Grandekinoks

Takım Lideri
Team Oyun360
Mesajlar
68
Tepki puanı
7
Puanları
1,062
gta5-otospor-yarış-scripti.pngİçindeki Options.ini ve Developer Settings.ini'yi kontrol ettiğinizden emin olun, kontrol etmek ve belki değiştirmek istediğiniz birçok ayar var. AI ( yapay zeka ) risk alma veya otomatik onarım davranışı gibi.

0.7.4> 0.7.7
- Options.ini ve Developer Settings.ini'nin büyük ölçüde yeniden çalışması, bunları kontrol ettiğinizden emin olun.
- Yapay zekanın nasıl yönlendirildiğini kontrol eden, ızgara çevresinde dağıtılabilen kişilik dosyaları eklendi. Açın ve düzenleyin! ARS / Kişilikler içindeler.
- Eğim ve yokuş aşağı onaylar eklendi.
- Boktan menüyü biraz yeniden çalıştım. Olması gerektiği gibi NativeUI veya LemonUI'ye geçme olasılığı düşük.
- Kapsamlı, bağlama duyarlı bir Yakalama sistemi eklendi, Options.ini'de okuduğunuzdan emin olun ve isterseniz devre dışı bırakın.
- Pist veya yeni araç yok.

Ana Özellikler

Rotaya dayalı izler

ARS, izlerini oluşturmak için ara noktalar yerine rotaları kullanır. Bunun çok büyük avantajları vardır - Yolların sınırları çok iyi tanımlanmıştır ve eğriler iyi detaylandırılmıştır. YZ, rotayı yeteneklerinin en iyisi için denemek ve takip etmek için rota bilgisine dokunduklarında bundan büyük ölçüde yararlanır, yani artık vanilya yol bulmaya ihtiyaç duymazlar ve yolun genişliğini tam olarak kullanabilirler. çok arabalı savaşlar ve sollama davranışı. Bu sayede eklenti topraklar üzerinde yarışmak mümkündür.

Parkur yalnızca rotayı içerir, yapay zekanın gezinmek için ihtiyaç duyduğu tüm bilgiler ve rota noktalarından üretilir ve bu çok büyük, çünkü sadece zeminde çizgileri boyayarak izler oluşturmaya izin verir. AI gerisini çözer.

gta5-otospor-yarış-scripti-indir.pngModlama desteği
ARS, kutudan çıkar çıkmaz çok çeşitli oyun değişikliklerini desteklemek için tasarlanmıştır. Özellikle:
Eklenti araçlar: Her türlü kara tabanlı araç desteklenmektedir. Eklenti dahil, vanilya ve Eklenti oyun içi arasında hiçbir fark yoktur. Aslında ARS, eklenen birkaç IVPack ve VWE aracıyla birlikte gelir.
Kullanım modları: ARS'nin yapay zekası, örneğin lastik kavrama ve motor gücü gibi aracın yeteneklerini değerlendirmek için otomobilin Kullanımına giriyor. Bu, yarışçıların arcadey vanilyadan Killatomate'in Gerçekçi Sürüşü gibi gerçekçi yapılara kadar neredeyse her türlü kullanımla çalışmasını sağlar.
Yeni topraklar: Her türlü eklenti topraklarda yarışmak mümkündür. Bunun nedeni, rotaların yapay zekaya gezinmek için ihtiyaç duydukları her şeyi sağlamasıdır, bu nedenle hiçbir yol bulmaya gerek yoktur.
Akrobasi izleri: Parçalar, GTAO'nun dublör sahne (herhangi bir pervane, gerçekten) üzerine inşa edilebilir, böylece Kurnaz Dublör tarzı yarışların da yapılmasına izin verir.
Yüzeyler / Malzeme modları: Birkaç mod oyun içi yüzeyleri daha iyi fiziğe sahip olacak şekilde değiştirir ve bu özellikle desteklenir. AI, yeni tutuş değiştiricilerini hesaba katacaktır.

gta5-otospor-yarış-scripti-indir2.png

İçerik yaratımı
ARS, destek yerleştirme desteğine sahip bir oyun içi rota oluşturucuya sahiptir. Ayrıca, oyuncuların belirli disiplinlere bağlı olarak kendi araç yapılarını oluşturmalarına da olanak tanır.
Her iki tür kreasyon da .xml formatında saklanır ve oyunlar arasında kolayca paylaşılabilir!


Uygun AI
Rakipler, bu komut dosyası için özel olarak kodlanmış bir çizik yapımı yapay zekaya sahiptir. GTAV'ın yapay zekası yarışlar için devre dışı bırakıldı!
Diğer şeylerin yanı sıra, AI her türlü virajı alabilir, birbirini geçebilir, pistin genişliğini tam olarak kullanabilir ve kişisel alanlara büyük ölçüde saygı gösterebilir. Ayrıca, durumların adil bir bölümünde bağlam farkındalar. Örneğin, yan yana savaşlarda yol vermeyi veya zemini tutmayı bilirler ve sollamak için aktif olarak bir boşluk arayabilirler.

Disiplin sistemi
Temelde yüceltilmiş bir etiketleme sistemi, yarışlarınıza hangi tür arabaların gösterilmesi gerektiğini tanımlamanıza olanak tanır. Disiplinler özeldir ve her arabanın xml dosyasında saklanır.

ARS, sponsorlu araçlar için 'sponsor' (dış görünüm) ve dragsters için 'sürükle' gibi birkaç temel disiplinle birlikte gelir. Otomobillerin sınıfları da model adları ve araç adları ile birlikte bir disiplin olarak sayılır.

gta5-otospor-yarış-scripti-indir3.png

KURULUM
Gerekli tüm dosyalar ARS klasöründe saklanır. Klasörün kendisini 'GTAV Root / Scripts /' üzerine bırakın. \ Grand Theft Auto V \ Scripts \ ARS \ (İçerik) şeklinde görünecektir.

Oyun içi, sadece Shift tuşunu basılı tutup E tuşuna basabilirsiniz, ana menü görünecektir.

AYARLAR
Komut dosyasını istediğiniz şekilde yapılandırmak için ARS'nin klasöründeki Options.ini ve DevSettings.ini'yi açmalısınız. Buradaki tüm seçenekler dosyalarda açıklanmıştır.

KAYNAK
-

GEREKLİ OLANLAR

4.5.2
2015
Latest
Latest

GTA V Otospor Yarış Scripti İndirme Linki​


Rar Şifresi
 
Son düzenleme: