En İyi Kız Oyunları

CLAY

Takım Lideri
Team Oyun360
Mesajlar
14
Tepki puanı
8
Puanları
1,052
En İyi Kız Oyunları

Günümüzde her yaşta insanın oyun oynadığı gibi her cinsten insan da oyunlar oynuyor. Savaş oyunlarının sadece erkeklere özgü olmaması günümüz popüler oyunlarında kızların da bulunmasıyla açıklığa kavuşuyor. Kızlar da Pubg Mobile ve Cs Go gibi savaş oyunlarını sıklıkla oynuyorlar. Kız çocuklarının daha çok makyaj ve moda oyunlarına yönelmesi kendilerine daha çok zevkli gelir.

Son yıllarda popüler olan Sims adlı oyun kızların en sevdiği oyunlar arasında ilk sırada yerini alıyor. Sims geçmişten günümüze arttırdığı serisi ve düzelttiği içerikleri ile oynayanlara keyifli bir dekorasyon oyunudur. Oyunda kız ve erkek karakterler olarak oynanan Sims oyunu online bir şekilde oynanır. Oyun içerisinde sosyal iletişim sağlanır.

En Popüler Kız Oyunları Hangileridir

Son yıllarda oldukça popüler olan Sims oyununun ardından diğer bir kız oyunu da Barbie Dreamhouse Adventures adlı oyundur. Barbie Dreamhouse Adventures oyunu genellikle kız çocuklarının tercih ettiği en sevilen oyunlar arasındadır. Ev düzenleme ve dekorasyon üzerine tasarlanan bu oyun sayesinde kız çocuklarının hayal gücü geliştirilir. Kızların en sevdiği oyunlardan biri de Puanlı Giysi Giydirme oyunlarıdır. Geçmişten günümüze eskimeyen giysi giydirme oyunları kızların vazgeçilmez oyunları arasındadır.

Puanlı giysi giydirme oyununda belirtilen kız karakterdeki kıyafetleri ve aksesuarları akılda tutup kıyafet reyonundaki kıyafetlerden aklımızda tuttuğumuz kıyafetleri giydirmemiz gereklidir. Bebek bakıcılığı oyunu da kız çocukları için en sevilen oyunlardan biridir. Birden fazla bebeği sanal ortamda giydirmek ve kişisel bakımlarını yapmak süre dolmadan bebekleri teslim etmek gerekir.

Eğlenceli ve Keyifli Farklı Kategorilerde Oyunlar

Candy crush saga oyunu yediden yetmişe herkesin oynayabileceği bir şeker oyunudur. Kızların en sevdiği oyunlardan biridir. Üç şekili bir araya getirerek oynanır. Oyun içinde görevler vardır. Görevleri yaparak ileri seviyelere geçilir. Dora and Friends oyunu da kız çocuklarının tercih ettiği bir oyundur. Sahil kasabasında yaşayan Dora ve arkadaşları yaşadığı alanı temizlemek için işe koyulur.

Kız çocuklarından genç kızlara kadar en sevilen oyunlardan biri de kelime oyunudur. Zeka geliştirici yönüyle oynanan kelime oyunlarında en popüleri WoW adlı oyundur. WoW kelime oyununda karışık verilen harflerden anlamlı kelimeler elde edilerek birleştirildiğinde bulmaca kısmına yerleştirilir.

En-iyi-Kiz-Oyunları.jpg